Podsumowanie semestru

IMG 1450Dziesiejszy apel podsumował I semestr nauki w roku szkolnym 2018/2019. W tym czasie odbyło się wiele konkursów zorganizowanych przez nauczycieli w naszej szkole. Uczniowie nasi brali także udział w konkursach pozaszkolnych. Zdobyli tam wiele nagród i wyróżnień. Najlepsi zostali nagrodzeni upominkami.Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG 1494

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Podsumowanie semestru.