Apel podsumowujący klas I-III

P123060812.01.2018r. odbył się apel podsumowujący I półrocze nauki w roku szkolnym 2017/2018 dla klas I-III. Uczniowie biorący udział w konkursch szkolnych i międzyszkolnych otrzymali nagrody i wyróznienia. Odbyła się też pogadanka Strażnika Miejskiego nt. Bezpieczeństwa podczas ferii...

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

III miejsce - Maja Janczurewicz (3a)

Międzyszkolny Konkurs "Najpiękniejszy list do Św.Mikołaja"

Laureatki - Anna Śledź, Zosia Tarasiewicz, Alina Demirtas (3f), Julia Prejbisz (1b), Marcel Nowakowski (1a)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moje Ulubione Zwierzątko"

Laureatki - Jaśmina Kamyszek (1b), Natalia Głuszak (2a)

Międzyszkolny Konkurs "Zawody wykonywane przez moich rodziców"

Laureatki - Julia Prejbisz, Jaśmina Kamyszek (1b)

Międzyszkolny Konkurs "Bezpieczna droga" organizowany przez Straż Miejską

Laureaci - Aleksander Kapica (1a), Maja Piasecka (1d)

2011 Apel podsumowujący klas I-III.