Moje ulubione leśne zwierzątko - międzyszkolny konkurs plastyczny

1Dnia 24.11.2017r. uczniowie uczęszczający do świetlicy, pod opieką p.Anny Ostromeckiej, udali się do Zespołu Szkół Społecznych STO na rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt:."Moje ulubione leśne zwierzątko". Tematem prac były uwielbiane przez wszystkie dzieci zwierzątka leśne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, nadesłano ponad 130 prac. Dlatego też organizatorzy postanowili, że nie będzie wyłaniało głównych zwycięzców, a wyróżni 17 najciekawszych, oryginalnych prac. Z naszej szkoły wyróżnienie takie otrzymały dwie prace: Jaśminy Kamyszek z 1d oraz Natalii Głuszak z 2a.

Gratulujemy!!!

2011 Moje ulubione leśne zwierzątko - międzyszkolny konkurs plastyczny.