Sukcesy uczniów z języka angielskiego

20171211 100129

Jakub Rot uczeń klasy 7b zdobył 44 punkty na 45 punktów możliwych - opiekun p.Monika Czajka.

Maja Sikorska uczennica klasy 7a zdobyła 39 punktów na 45 możliwych - opiekun p.Agnieszka Borek.

Obydwoje zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego szkół podstawowych.

Jakub uzyskał najlepszy wynik w Szczecinku.

Klaudia Grygorcewicz uczennica z klasy 2b Gimnazjum także zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym - opiekun p. Małgorzata Świątek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

2011 Sukcesy uczniów z języka angielskiego.