Wyróźnienia dla nauczycieli SP7

DSCF3801W tym roku Dzień Edukacji Narodowej był dla naszej szkoły szczególnie miły, ponieważ  trzy panie nauczycielki otrzymały z tej okazji wysokie odznaczenia i nagrody. Pani Alina Tarkowska otrzymała Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.Pani Gabriela Skowrońska oraz Pani Alicja Jaroszyńska uhonorowane zostały Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

DSCF3795

Uroczyste wręczenie nagród i odznaczeń miało miejsce 16. października 2017r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie.

Wcześniej, bo już w czwartek 12. października odbyły się w sali  kina „Wolność” powiatowo – miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których nagrodzono wyróżniających się nauczycieli. Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani wicedyrektor Maria Wiatrowska.

DSC 0007

Jesteśmy dumni, bo są to szczególne wyróżnienia dla naszej szkoły, a uhonorowane nimi osoby znalazły się w nielicznym gronie , ponieważ jako jedyna szkoła w powiecie  otrzymaliśmy Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i spośród trzech Medali Komisji Edukacji Narodowej - dwa otrzymały właśnie nasze panie.

DSC 0001

Serdecznie gratulujemy

2011 Wyróźnienia dla nauczycieli SP7.