Szczecinek Koduje

certyfikatW ramach projektu miejskiego Szczecinek Koduje prowadzonego przez Ligę Niezwykłych Umysłów w naszej szkole odbywają się zajęcia prowadzone przez nauczycielki informatyki: p. Małgorzatę Bogorodź-Pióro i p. Katarzynę Merk. Uzyskaliśmy największą liczbę punktów wśród szczecineckich szkół i otrzymaliśmy Certyfikat uczestnictwa w projekcie. Gratulacje dla uczniów klas 7 i 8!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Szczecinek Koduje.