Świat szczecineckich legend

20191212 123703W ramach innowacji „Świat szczecineckich legend” 1 raz w tygodniu są prowadzone zajęcia kreatywne z uczniami klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni p. Danuty Kozłowskiej. W trakcie tych godzin dzieci poznają dziedzictwo historyczne i kulturalne własnego narodu poprzez poszerzanie własnego zasobu wiedzy o najbliższym środowisku i własnej miejscowości. Zajęcia mają na celu wspieranie, rozwijanie oraz stymulację kreatywności twórczej uczniów. Zachęcają również do podejmowania wszelkich działań, które przyczyniają się do zwiększenia ich potencjału poznawczego i twórczego. Uczniowie penetrując swobodnie mapy, plany, zdjęcia, albumy, przewodniki, legendy, gazety, pocztówki, herby – tworzą własne, kreatywne prace. Innowacja realizowana jest od listopada do końca lutego roku szkolnego 2019/2020.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Świat szczecineckich legend.