Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w pływaniu

P1220305W dniu 3.02.2017r. na szczecineckim basenie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w pływaniu dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła II miejsce w składzie: Soroczyńska Justyna, Taszer Marta, Biegańska Zuzanna, Łozińska Natalia, Krysiak Weronika, Szkudlarek Maja, Atamańczuk Martyna, Brezgowa Malwina i Charmuszko Hania. Gratulujemy!!!

 

Czytaj więcej...

Pływanie drużynowe szkół podstawowych

DSC 0025W dniu 18.11.2016r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w drużynowym pływaniu szkół podstawowych. Nasza drużyna w składzie: Justyna Soroczyńska, Marta Tacher, Hanna Foltyniewicz, Zuzanna Biegańska, Natalia Łozińska, Weronika Krysiak, Maja Szkudlarek i Martyna Atamańczuk zajęła I miejsce.

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2016/2017

Sukcesy pływackie w roku szkolnym 2016/2017

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu szkół podstawowych

plywakW dniu 13.06.2012r. na obiektach krytej pływalni AQUA - TUR w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w pływaniu szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 5 szkół. Szkoła Podstawowa Nr 7 zajęła II miejsce.

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pływanie.
Powered by Joomla 1.7 Templates