Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Złoci medaliści w mini piłce nożnej (znowu) z SP 7

IMG 20180510 131048Po rocznej przerwie, chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku ponownie okazali się najlepsi w najpopularniejszej dyscyplinie sportu na świecie – piłce nożnej. W rozegranych w czwartek 10 maja Mistrzostwach Powiatu nie mieli sobie równych w stawce sześciu najlepszych drużyn wyłonionych z eliminacji gminnych oraz miejskich.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej

mini19 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. W szranki stanęło ponad 160 młodych piłkarzy i piłkarek podzielonych aż na 14 zespołów (dotychczasowy rekord imprezy!!!). W fazie zasadniczej drużyny zostały podzielone na cztery grupy (po dwie w każdej kategorii)...

Czytaj więcej...

Siódemka w finale wojewódzkim

Rewelacyjnie spisali się młodzi piłkarze nożni ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. W rozegranych w czwartek 6 czerwca 2013r. półfinałach wojewódzkich w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych okazali się najlepsi w stawce czterech zespołów – zwycięzców eliminacji regionalnych...

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Regionu w Mini Piłce Nożnej

puchar24.05.2012r. w Koaszlinie zawodnicy SP 7 Szczecinek brali udział w Mistrzostwach Regionu w Mini Piłce Nożnej chłopców szkół podstawowych. Miło nam donieść, że w rywalizacji sześciu najlepszych drużyn, po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej, nas zawodnicy uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego i znaleźli się w 8 najlepszych drużynach całego województwa zachodniopomorskiego. W meczu finałowym ulegli po walce faworyzowanej drużynie gospodarzy SP 7 Koszalin (1:3).

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

nagroda7.05.2012r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Spory sukces odniosły w tym turnieju drużyny chłopców jak i dziewcząt. Obie ekipy okazały się najlepsze w swoich kategoriach i bez żadnej porażki zdobyły tytuł Mistrzostw Powiatu.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej

pilka30.04.2012r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn. II drużyna chłopców z SP 7 zajęła wysokie III miejsce i zakwalifikowała się do Mistrzostw Powiatu. Awans do rozgrywek powiatowych wywalczyły również nasze dziewczęta. Zajęły II miejsce przegrywając nieznacznie tylko z SP 1.

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Piłka nożna.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65