XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny

P12500955 czerwca 2019r. w SP 1 w Szczecinku odbył się XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas trzecich szkoły podstawowej. Najlepszym matematykiem został uczeń naszej szkoły - Jakub Kwiatkowski, który zajął I miejsce, a drugi reprezentant naszej szkoly - Staś Filipek zdobył IV miejsce. Do konkursu uczniów przygotowała p.Alicja Jaroszyńska - wychowawczyni klasy 3a.

Gorąco gratulujemy wspaniałym matematykom i życzymy dalszych sukcesów.

002

001

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny.