Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawy matematyką - warsztaty dla klas V

logosowaOdbyły się zajęcia dla klas piątych w ramach projektu "Zabawy matematyką". W listopadzie  piątoklasiści  wzięli udział w zajęciach mających na celu doskonalenie zagadnień związanych z ułamkami zwykłymi.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty dla uczniów klas VI - Zabawy matematyką

logosowaGrudzień poświęcony był uczniom klas szóstych.  Uczniowie w czasie zajęć dodatkowych  poznawali własności brył i figur geometrycznych. Zdobywanie tych wiadomości i umiejętności było ciekawsze poprzez zastosowanie zabaw z klockami konstrukcyjnymi Reco...

 

Czytaj więcej...

Podchody ułamkowe

logosowaWszyscy chętni uczniowie klas piątych wzięli udział w zabawie matematycznej - podchodach ułamkowych. Proponowana zabawa była podsumowaniem działań skierowanych do uczniów klas piątych, dlatego wszystkie zadania dotyczą ułamków zwykłych. Na terenie szkoły czekały na uczniów poukrywane zadania. Uczniowie szukali i rozwiązywali zadania. Rozwiązane przekazywali nauczycielom matematyki.

Czytaj więcej...

Zabawy matematyką - warsztaty dla rodziców uczniów klas III

logosowaW listopadzie odbyły się warsztaty dla rodziców/opiekunów uczniów klas trzecich. Pierwsze spotkanie miało miejsce we wtorek 10 listopada, a tematem były "Gry dydaktyczne, wspólna zabawa z dziećmi". Natomiast spotkanie dotyczące "Ćwiczenia podstawowych działań matematycznych poprzez gry i zadania interaktywne" odbyło się w czwartek 12 listopada.

Czytaj więcej...

Zmagania z matematyką - konkurs dla klas V

logosowa29 października odbył się konkurs „Zmagania z matematyką” wzorowany na telewizyjnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Był on podsumowaniem działań skierowanych do uczniów klas czwartych w ramach projektu edukacyjnego "Zabawy matematyką" realizowanego w ramach programu "mPotęga". Uczniowie w czasie zajęć ćwiczyli rachunek pamięciowy poprzez gry i zabawy edukacyjne...

 

Czytaj więcej...

Zabawy matematyką - warsztaty dla rodziców

logosowaW bieżącym miesiącu odbyły się warsztaty dla rodziców w ramach projektu edukacyjnego "Zabawy matematyką". Naszym celem było pokazanie, że nauka matematyki może być ciekawa, przyjemna i łatwa. Pokazaliśmy, jak można w ciekawy, atrakcyjny sposób ćwiczyć z dzieckiem rachunki pamięciowe - dodawanie, odejmowanie oraz mnożenie i dzielenie w zakresie tabliczki mnożenia.

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty matematyczne dla rodziców - zmiana terminów

logosowaSerdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów na warsztaty matematyczne w ramach projektu "Zabawy matematyką". Pokażemy jak można w ciekawy, atrakcyjny sposób ćwiczyć z dzieckiem rachunki pamięciowe - dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie tabliczki mnożenia.

 

Czytaj więcej...

mPotęga - warsztaty dla uczniów klas IV

logosowaOdbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu edukacyjnego "Zabawy matematyką". Przypomnijmy, że wzięliśmy udział w II edycji programu grantowego "mPotęga", wygraliśmy konkurs i zdobyliśmy w ten sposób dofinansowanie na realizację naszego projektu. Organizatorem konkursu jest Fundacja  mBank w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Naszym celem jest pokazanie, że nauka matematyki może być ciekawa, przyjemna i łatwa.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 mBank.
Powered by Joomla 1.7 Templates