Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LOWE

logo

Szkoła Podstawowa nr 7 w Szczecinku została laureatem konkursu grantowego na utworzenie „ LOWE” - Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji.

Celem projektu jest  aktywizacja osób dorosłych i społeczności lokalnych na rzecz rozwoju umiejętności stanowiących podstawę dla uczenia się przez całe życie, przydatnych do poruszania się na rynku pracy, dla rozwoju osobistego i rozwoju wspólnot:

1. Zwiększenie udziału dorosłych w edukacji, poprzez uaktywnienie i zaangażowanie osób dotychczas biernych edukacyjnie z wykorzystaniem zasobów partnerów.

2. Efektywne rozwiązanie problemów społecznych wynikających z niskiego poziomu kompetencji kluczowych.

LOWE stanowi dodatkową funkcję szkoły, polegającą na zapewnieniu oferty edukacyjnej i aktywizującej dla osób dorosłych w szczególności kobiet, osób w wieku powyżej 50+, osób długotrwale bezrobotnych, osamotnionych oraz z niepełnosprawnościami.

 Planuje się zrealizować bezpłatnie:

- kurs komputerowy, florystyczny, slow jogging, warsztaty tworzenia bransoletek i naszyjników, warsztaty zdrowego żywienia, warsztaty: Szkoła Rodzica, kurs języka angielskiego, wyjazd edukacyjny do teatru, plener malarski, warsztaty wikliniarskie.

Okres realizacji projektu: 01.06.2020 r. do 30.11.2021 r.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej szkoły: www.sp7szczecinek.eu i szkolnego facebook’a: Szkoła Podstawowa nr 7 w Szczecinku na którym sukcesywnie będą zamieszczane informacje o planowanych wydarzeniach oraz harmonogram naboru.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt realizowany jest w ramach Umowy nr 07/1/LOWE/BYD/2020-00 o powierzenie grantu pn. „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Szczecinku” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 nr Osi Priorytetowej II – Efektywne Polityki Publiczne dla Rynku Pracy, Gospodarki i Edukacji,

Działania 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 LOWE .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65