Prace z matematyki

Ania Latkowska plakatUczniowie klasy IVc, Va, VId i VIId mogą się pochwalić wspaniałymi pracami długoterminowymi, których zadaniem było wykonanie prezentacji lub plakatu na wybrany temat związany z matematyką. Poniżej przedstawiamy prace naszych kreatywnych uczniów.

Adrian Pyciński

Bartosz Lettkowski plakat

Dominika Sikora plakat

Dominik Chlistowski plakat

Jagoda Nawrot plakat1

Szymon praca 1

Wiktor plakat1

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Prace z matematyki.