Angielski w 4a

IMG 8904Dnia 15.02.2018r. w naszje szkole odbyła sie lekcja otwarta z języka angielskiego dla klasy 4a. Lekcję przeprowadziły nauczycielki uczące w tej klasie: p.Agnieszka Borek oraz p.Dorota Biaduń. Celem zajęć było utrwalenie poznanego materiału gramatycznego oraz leksykalnego w formie scenek symulacyjnych. Dzięki tym zajęciom dzieci w ciekawy sposób powtórzyły i utrwaliły słownictwo związane z pracami wykonywanymi w domu oraz z przygotowaniem jedzenia...

IMG 8971

Uczniowie z dużym zaangażowaniem opowiadały w języku angielskim o wykonywanych przez siebie czynnościach m. in. odkurzaniu, zmywaniu naczyń czy przygotowywaniu sałatki owocowej. Wszystkie potrzebne rekwizyty dzieci wykonały samodzielnie.

IMG 8919

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością. Udowodnili, że nauka języka angielskiego nie musi być trudna, a dzięki systematycznemu powtarzaniu może być ciekawa i insp[irująca.

2011 Angielski w 4a.