Bohaterowie legend... - lekcja muzealna

DSC00657Kolejna ciekawa lekcja w klasie 3c. Dnia 30 października uczniowie brali udział w lekcji muzealnej, w ramach programu "Bohaterowie legend w historycznych miejscach Szczecinka". Pan Mateusz Zacharewicz, pracownik muzeum, zdradzał nam tajniki najstarszej budowli w Szczecinku - Zamku Książąt Pomorskich. Rozmawialiśmy o elementach zamku, a potem go malowaliśmy.

Podobała nam się lekcja w podziemiach szczecineckiego muzeum. Już wkrótce kolejne odkrywanie tajemnic historii.

2011 Bohaterowie legend... - lekcja muzealna.