Inscenizacja mitów greckich w 5d

IMG 7780W środę, 11.10.2017r. na lekcji języka polskiego klasa 5d wraz z nauczycielką p.Malwiną Rosą-Pawlik przeniosła się w czasie i przestrzeni. A to za sprawą mitologii greckiej. Uczniowie przygotowali inscenizację 6 mitów: o Demeter i Korze, o Sysyfie, o Prometeuszu, o puszce Pandory, o Posejdonie, o Dedalu i Ikarze.

IMG 7758

Scenariusze, charakteryzacja i kostiumy były na najwyższym poziomie. Inscenizacje były podsumowaniem projektu edukacyjnego pt. "Nasze mitologie".

2011 Inscenizacja mitów greckich w 5d.