Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

2aDnia 1.10.2015r. odbyły się na Świątkach Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta z naszej szkoły zdecydowanie zajęły I miejsce i będą reprezentowały powiat szczecinecki w Mistrzostwach Województwa.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki 4-boju LA dziewcząt

05Dnia 28.05.2014r. w Złocieńcu odbył się Finał Wojewódzki 4 - boju LA dziewcząt. Wicemistrzostwo województwa zdobyły lekkoatletki z klasy sportowej naszej szkoły. Dziewczęta wystąpiły w składzie:

 

Czytaj więcej...

Czwórbój lekkoatletyczny

zdjecie0042Dnia 30.04.2014r. na stadionie OSiR Szczecinek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Nasz drużyna dziewcząt zajęła zdecydowanie pierwsze miejsce uzyskując bardzo dobry wynik 1250 pkt. i tym zakwalifikowały się do Mistrzostw Województwa...

Czytaj więcej...

31 Bieg Uliczny im. Winanda Osińskiego

biegW niedzielę 27 kwietnia 2014r. po raz kolejny odbył się 31 Bieg Uliczny im. Winanda Osińskiego. Tradycyjnie już wzięli w nim też udział uczniowie naszej szkoły. Sam udział w biegu jest dużym wyzwaniem, dlatego gratulujemy wszystkim uczestnikom. Poniżej podajemy wyniki naszych uczniów, którzy stanęli do dekoracji...

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych 2014

mini8.04.2014r. w Policach nasza uczennica sportowej klasy lekkoatletycznej - Daria Milczewska (6d) zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych na 800m. Zrobiła to w pięknym stylu, zostawiając swoje rywalki na odległość 20m. Trenerm jest p. Tomasz Knajdrowski.

Nasze Gratulacje!

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Powiatu w Trójboju

Dnia 6.06.2012r. uczennica klasy IVd Daria Milczewska zdobyła Mistrzostwo Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym i zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 14.06.2012r. w Koszalinie. Życzymy powodzenia!!! 

Trójbój lekkoatletyczny

Dnia 28.05.2012r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Trójboju Lekkoatletycznym dla uczniów szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 29.05.2012r. w Stargardzie Szczecińskim odbył się Wojewódzki Finał w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych...

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Sztafeta szwedzka
Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 LA.