III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję"

wazneW  roku szkolnym 2016/2017 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół  podstawowych do udziału w  III Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”, który wcześniej miał zasięg konkursu wojewódzkiego. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęło Kuratorium Zachodniopomorskie a także Firma Kronospan Szczecinek. Gośćmi honorowymi będą Posłowie na Sejm RP oraz Burmistrz Miasta Szczecinek.  Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Prace należy przesyłać na adres organizatora do 30 kwietnia 2017r. wraz z załącznikami: dane uczestnika.regulamin konkursu.

Zapraszamy się do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poprzednich edycji na szkolnej stronie internetowej: www.sp7szczecinek.eu

Finał i ogłoszenie wyników nastąpi na początku czerwca 2017r

Życzymy  sukcesów.

Koordynatorzy konkursu: Alina Tarkowska Maria Nowik Katarzyna Merk

2011 III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję".