Niektórzy lubią poezję - konkurs 2019

wykrzyknikW roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w  V Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęli Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Szczecinek oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Prace należy przesyłać na adres organizatora do 10 kwietnia 2019rRegulamin, karta zgłoszenia - do pobrania.

Finał i ogłoszenie wyników nastąpi na początku czerwca 2019r.

Życzymy sukcesów.

Alina Tarkowska

Maria Nowik

Katarzyna Merk

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Niektórzy lubią poezję - konkurs 2019.