Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

poezjaDziękujemy za wszystkie prace nadesłane na VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję". Zaistniała sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, że zmuszeni jesteśmy przełożyć moment rozstrzygnięcia konkursu na początek następnego roku szkolnego. O kolejnym terminie poinformujemy na stronie szkoły do 15 września 2020 r.

W związku z tym, przedłużamy również termin nadsyłania prac do końca maja 2020 r. Prace uczniów można nadal przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                             Organizatorzy Konkursu
Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!.