Konkurs fotograficzny "Co w trawie piszczy?"

IMG 7177We wtorek 23 maja 2017r. w pracowni bioróżnorodności na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego : „Co wiosną w trawie piszczy?”. Był to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów ze Szczecinka. Jego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 7 i Zarząd Miejsko - Gminny LOP w Szczecinku. Głównymi założeniami konkursu były popularyzacja fotografii wśród uczniów oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac jury w składzie: Paweł Mironowicz (prezes Zarządu Miejsko-Gminnego LOP  w Sz-ku), Maciej Wiórek (RDLP w Sz-ku) oraz  Maciej Kowalczyk (Nadleśnictwo Szczecinek), wyłoniło najlepsze prace w trzech kategoriach: klasy I-III szk. podst., klasy IV-VI  szk. podst. oraz gimnazjum.

IMG 7175

IMG 7178

IMG 7183

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku.

2011 Konkurs fotograficzny "Co w trawie piszczy?".