Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego 2017

image122Dnia 28.04.2017r. w naszje szkole po raz kolejny odbyły się miejskie eliminacje konkursu BRD - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Reprezentowali nas uczniowie klas VI: Anna Przyborowska (6c), Gabriel Olszewski (6c), Julia Gadula (6b), Jakub Rot (6b). Po raz kolejny zajęliśmy drużynowo I miejsce i tym samym będziemy walczyć w rozgrywkach powiatowych, które już 6.05.2017r. Również indywidualnie zajęliśmy pierwsze trzy miejsca, a mianowicie: I miejsce - Gabriel Olszewski, II miejsce - Jakub Rot, III miejsce - Anna Przyborowska.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych!

2011 Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego 2017.