Przegląd kolęd i pastorałek 2016

DSC 0013O Maleńkiej Miłości śpiewali nasi uczniowie, wprowadzili nas w świąteczny, podniosły nastrój. 22 grudnia 2016 roku odbył się kolejny już, trzeci przegląd kolęd i pastorałek. Do grania i śpiewania dołączyła piękna choreografia i stroje. Były Anioły, kolędnicy, Dzieciatko z niebieską Maryją i troskliwym Świętym Józefem. Postarali się uczniowie pod czujnym okiem wychowawców, którym najserdeczniej dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy organizacji. Kolędy i pastorałki wyśpiewali uczniowie klas 4 – 6 po polsku i angielsku.

DSC 0005

Pan Tomasz Knajdrowski przewodniczył konkursowej komisji. Obok zasiedli: Kleryk Maciej Lutyński i s. Alberta.

DSC 0008

Nad „organizacyjną całością” czuwała Pani Agnieszka Białkowska – nasza szkolna katechetka oraz Panie Anglistki: Magdalena i Agnieszka Borek.

DSC 0012

Uczestnicy otrzymali „wstępne” nagrody w postaci słodyczy, które zafundowała Dyrekcja naszej szkoły. Dziękujemy!

DSC 0026

Bardzo trudno było wytypować laureatów. Ostatecznie pierwsze miejsca wyśpiewały klasy: 4B, 5C, 6C.

DSC 0031

Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Gratulujemy! Piękny koncert rozgrzał nam serca i pokrzepił ducha.

DSC 0034

Niech Zbawiciel rodzi się w naszych sercach. Jesteśmy kochani – przekazujmy tę miłość innym.

2011 Przegląd kolęd i pastorałek 2016.