Światowy Dzień Ziemi

DSC 0246Po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. W ramach obchodów tego ekologicznego święta odbył się konkurs na najciekawszą eko-kreację. Wśród klas czwartych zwyciężyła propozycja klasy IVb. Z piątych klas najlepiej wypadła klasa V a. A na poziomie klas szóstych najciekawsza była kreacja kl. VI b .

DSC 0242

Poza tym dzieci ze Szkolnego Koła Ekologicznego przygotowały inscenizację o problemach środowiska naturalnego, którą obejrzeli uczniowie klas IV-VI.

DSC 0223

DSC 0227

DSC 0239

DSC 0240

2011 Światowy Dzień Ziemi.