XV Międzyszkolna Spartakiada gier i Zabaw Ruchowych

IMG 391819 maja 2016r. w naszej szkole odbyła się XV Międzyszkolna Spartakiada Gier i Zabaw Ruchowych dla dzieci klas I-III. Do rywalizacji przystąpili uczniowie czterech szczecineckich szkół podstawowych: SP-1, SP-4, SP-6, SP-7. Każdą szkołę reprezentowała 30 osobowa drużyna składająca się z uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Zawodnicy startorwali w 12 konkurencjach. Młodzi sportowcy rywalizowali przy gorącym dopingu uczniów naszej szkoły oraz rodziców.

IMG 4122

I miejsce zajęła SP-7

II miejsce - SP-6

III miejsce - SP-1

IV miejsce - SP-4

IMG 4103

Wszystkie szkoły otrzymały puchary. Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz słodyczami. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację.

IMG 3947

Dziękujemy uczniom SP7 za gorący doping.

Dziękujemy wszystkim opiekunom oraz współorganizatorom imprezy.

organizator: Alicja Jaroszyńska

2011 XV Międzyszkolna Spartakiada gier i Zabaw Ruchowych .