I Szkolny Olimpusek

20160512 110107Dnia 12 maja 2016r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Olimpusek przeznaczony dla klas piątych i szóstych. Test konkursowy składał się z 35 pytań dotyczących tematyki języka polskiego i wiedzy ogólnej. Wszystkie pytania napisane były w języku angielskim, a test rozwiązywany był na komputerze.

20160512 110126

Uczniowie osiągnęli całkiem dobre wyniki, jednak najlepszy okazał się Majk Tomas z klasy Vc, który uzyskał 82% poprawnych odpowiedzi. Majkowi serdecznie gratulujemy.

2011 I Szkolny Olimpusek.