Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Piosenki Patriotycznej

IMG 990217 maja 2018r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyły klasy IV-VII i klasy gimnazjalne. Uczniowie zaprezentowali wiele znanych utworów historycznych jak: „Marsz I brygady”, „Białe róże”, „Piechota”, „Rota”,  ale też przeboje muzyki popularnej – „Biały Krzyż”, „Kocham Cię Polsko”. Jury wybrało najlepsze klasy, które pięknie zaśpiewały i zaprezentowały się w przygotowanych strojach, z ciekawie dobranymi akcesoriami podkreślającymi tekst piosenki. Całość było częścią obchodów 100 lecia niepodległości Polski organizowanych w naszej szkole. 

IMG 9895

Zwycięzcy: Więcej zdjęć w Galerii...

Klasy 4 – 4f (op. p. Alina Tarkowska)

klasy 5 – 5c (op. p. Zbigniew Lewicki)

klasy 6 – 6c (op. p. Agnieszka Borek)

klasy 7 – 7b (op. p. Monika Bierła) i 7c (op. p. Małgorzata Wołoszyn)

klasy gimnazjalne – 2 c (op. p. Małgorzata Bogorodź – Pióro)

IMG 9911

Konkurs został przygotowany przez p. Zbigniewa Lewickiego, p. Marzeny Giedrojć, p. Beatę Anderman, p. Dorotę Bielską, p. Tomasza Knajdrowskiego.

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkurs Piosenki Patriotycznej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65