Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przegląd kolęd 2017

DSC 0799Za nami kolejny przegląd kolęd wyśpiewanych przez uczniów klas 4 - 7. Było bardzo świątecznie i uroczyście. Najlepiej kolędy wyśpiewały klasy: 4a, 5c,6c, 7c. Klasa 5a została wyróżniona za stroje. Wszystkim Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Jestem dzieckiem, znam swoje prawa - rozstrzygnięcie konkursu

IMG 837013 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu na wiersz o prawach dziecka „Jestem dzieckiem znam swoje prawa”. To już ósma edycja konkursu. W bieżącym roku szkolnym w konkursie wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Trójbój lekkoatletyczny

P13503619 grudnia 2017r. w tunelu lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym. Zawody zorganizowane zostały przez MKL Szczecinek i SP 7, a rywalizowały w nich cztery drużyny: SP 7, SP 1, SP Turowo i SP Barwice. Najlepszą zawodniczką została Maja Stanisławska, która uzyskała wynik z trzech konkurencji 176 punktów. Najlepszym zawodnikiem, z wynikiem 149 punktów, okazał się Jakub Domke. Tróbój lekkoatletyczny składał się z trzech konkurencji: rzutu piłką lekarską, biegu na 60 m oraz skoku w dal.

Czytaj więcej...

V Halowe Mistrzostwa Szczecinka w skoku wzwyż

P13503248 grudnia 2017r. w tunelu lekkoatletycznym odbyły się V Halowe Mistrzostwa Szczecinka w skoku wzwyż, których organizatorami byli Miejski Klub Lekkoatletyczny i Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. W zawodach wzięło udział 33 zawodników z Barwic, Szczecinka i Starego Chwalimia, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. Najlepszą zawodniczką konkursu okazała się Klaudia Gawrych, która ukończyła zawody z wynikiem 150 cm (MKL Szczecinek - podopieczna trenera Jacka Lesiuka). Natomiast wśród chłopców najwyżej (180 cm) skoczył Gracjan Murawski (GULKS Barwice - podopieczny trenera Mariusza Kielinga). Organizatorzy przewidzieli nagrody niespodzianki w postaci słodkich świątecznych upominków, nagrody rzeczowe oraz medale dla wszystkich uczestników zawodów. Partnerami zawodów byli: SAPIK, OSiR i Urząd Miasta Szczecinek.

Czytaj więcej...

My Halloween Pumpkin 2017

IMAG1032Serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie "My Halloween Pumpkin" i gratulujemy zwycięzcom.Dynie były przepiękne i cieszyły nasze oczy ustawione na szkolnym holu.
1m. Ex aequo Maria Gancarz IIIc i Hanna Ponichtera Ia
2m. Oliwia Zalot i Julia Kowalczyk Vb
3m. Julia Gadula VIIb
                                                  Gratulujemy

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2017/2018

Konkursy zorganizowane w roku szkolnym 2017/2018

II Przegląd Piosenki Angielskiej

O tym że języki obce są potrzebne wszyscy wiemy. Dzisiaj  potrzebne nam były do wyśpiewania zwycięstwa w II Przeglądzie Piosenki Angielskiej. Przygotowane wystąpienia miały różne aranżacje, od poważnych, profesjonalnych, do bardzo lekkich, rozrywkowych kompozycji. Wszystkie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Jak jednak wiadomo, zwycięzca jest tylko jeden i tak na poszczególnych poziomach pierwsze miejsca wywalczyli:

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego....

DSC 0009III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję..." rozstrzygnięty! 8 czerwca 2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Było wielu gości a wśród nich młodych poetów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie. Dzięku wsparciu wielu ludzi mogliśmy przygotować dla niech atrakcyjne nagrody. Dla 6 najlepszych wierszy Firma Kronospan ufundowała tablety. Książki ufundował SAPiK, pluszaki RDLP a słodkie przekąski CSI "Słowianka". Wsparli nas też Posłowie na Sejm RP - p. Małgorzata Golińska i p. Radosław Lubczyk. Ale nic by nam nie wyszło gdyby nie wspierała nas Dyrekcja SP7 i Rada Rodziców SP7.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny "Co w trawie piszczy?"

IMG 7177We wtorek 23 maja 2017r. w pracowni bioróżnorodności na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego : „Co wiosną w trawie piszczy?”. Był to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów ze Szczecinka. Jego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 7 i Zarząd Miejsko - Gminny LOP w Szczecinku. Głównymi założeniami konkursu były popularyzacja fotografii wśród uczniów oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac jury w składzie: Paweł Mironowicz (prezes Zarządu Miejsko-Gminnego LOP  w Sz-ku), Maciej Wiórek (RDLP w Sz-ku) oraz  Maciej Kowalczyk (Nadleśnictwo Szczecinek), wyłoniło najlepsze prace w trzech kategoriach: klasy I-III szk. podst., klasy IV-VI  szk. podst. oraz gimnazjum.

Czytaj więcej...

X Siódemkowe Spotkania z Literaturą "Moja baśń"

IMG 7010Dnia 11 maja 2017 roku w SP 7 spotkali się twórczy uczniowie i wspierający ich talenty nauczyciele poloniści, by już po raz X uczestniczyć w Siódemkowych Spotkaniach z Literaturą, w ramach których  miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu „Moja baśń” dla uczniów klas IV.  Jak co roku na konkurs napłynęło bardzo dużo prac (ponad 150 ), zarówno ze szkół miejskich, jak i  wielu leżących w powiecie szczecineckim.  Wszystkie baśnie  cechowała dbałość o formę, treść a także szatę graficzną.

Czytaj więcej...

Używkom mówię nie! - 2017

Dnia 27.04.2017 w naszej szkole odbył się pierwszy międzyszkolny konkurs wiedzy o używkach  „Używkom mówię nie”. Celem konkursu było propagowanie  zdrowego stylu życia bez nałogów, przypomnienie o szkodliwości używek oraz skłanianie do zachowań asertywnych. W konkursie wzięły udział drużyny z SP 7, SP 4 i SP 6. Miło nam powiedzieć, że nasi uczniowie zwyciężyli po zaciętej rywalizacji. Jedną z konkurencji było ułożenie wiersza na temat wylosowanego „uzależnienia”.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego 2017

image122Dnia 28.04.2017r. w naszje szkole po raz kolejny odbyły się miejskie eliminacje konkursu BRD - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Reprezentowali nas uczniowie klas VI: Anna Przyborowska (6c), Gabriel Olszewski (6c), Julia Gadula (6b), Jakub Rot (6b). Po raz kolejny zajęliśmy drużynowo I miejsce i tym samym będziemy walczyć w rozgrywkach powiatowych, które już 6.05.2017r. Również indywidualnie zajęliśmy pierwsze trzy miejsca, a mianowicie: I miejsce - Gabriel Olszewski, II miejsce - Jakub Rot, III miejsce - Anna Przyborowska.

Czytaj więcej...

III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję"

wazneW  roku szkolnym 2016/2017 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół  podstawowych do udziału w  III Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”, który wcześniej miał zasięg konkursu wojewódzkiego. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęło Kuratorium Zachodniopomorskie a także Firma Kronospan Szczecinek. Gośćmi honorowymi będą Posłowie na Sejm RP oraz Burmistrz Miasta Szczecinek.  Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Czytaj więcej...

Przegląd kolęd i pastorałek 2016

DSC 0013O Maleńkiej Miłości śpiewali nasi uczniowie, wprowadzili nas w świąteczny, podniosły nastrój. 22 grudnia 2016 roku odbył się kolejny już, trzeci przegląd kolęd i pastorałek. Do grania i śpiewania dołączyła piękna choreografia i stroje. Były Anioły, kolędnicy, Dzieciatko z niebieską Maryją i troskliwym Świętym Józefem. Postarali się uczniowie pod czujnym okiem wychowawców, którym najserdeczniej dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy organizacji. Kolędy i pastorałki wyśpiewali uczniowie klas 4 – 6 po polsku i angielsku.

Czytaj więcej...

Konkurs Matematyczny

max256x256trkuratoriumDnia 3.10.2016r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny. Do kolejnego etapu dostali się uczniowie: Radzińska Natalia (6a), Ziemowit Stach (6d) i Gabriel Olszewski (6c). Wyżej wymienione osoby reprezentowały naszą szkołę na Rejonowym Konkursie Matematycznym, który odbył się 22 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 1 w Szczecinku. Jest to konkurs organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie w całym województwie zachodniopomorskim. Uczniowie, którzy zostaną Laureatami i Finalistami konkursu, w latach ubiegłych byli zwolnieni ze Sprawdzianu klas 6 i otrzymywali maksymalną liczbę punktów z danego przedmiotu.

Czytaj więcej...

My Halloween Pumpkin 2016

IMAG03062Jak każdego roku, w ramach Dni Kultury Krajów Anglojęzycznych, odbył się w naszej szkole konkurs  pt."My Halloween Pumpkin". Zwycięzcami zostali: Aleksandra Latkowska i Oliwia Zalot 4b

Wyróżnienie:
Party Kwiatkowski 6a
Aleksandra Małachowska 5b
                                                              Gratulujemy

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkursy.
Powered by Joomla 1.7 Templates