Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

poezjaDziękujemy za wszystkie prace nadesłane na VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję". Zaistniała sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, że zmuszeni jesteśmy przełożyć moment rozstrzygnięcia konkursu na początek następnego roku szkolnego. O kolejnym terminie poinformujemy na stronie szkoły do 15 września 2020 r.

W związku z tym, przedłużamy również termin nadsyłania prac do końca maja 2020 r. Prace uczniów można nadal przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                             Organizatorzy Konkursu

Niektórzy lubią poezję - konkurs 2020

wykrzyknikPo raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęli Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Szczecinek oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Prace należy przesyłać na adres organizatora do 20 marca 2020rRegulaminkarta zgłoszenia - do pobrania.

Finał i ogłoszenie wyników nastąpi w  maju 2020r.

Życzymy sukcesów.

               Alina Tarkowska

Malwina Rosa - Pawlik

Katarzyna Merk

Wyniki V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Niektórzy Lubią poezję..."

poezjaJury konkursowe już wybrało wiersze, które zostaną nagordzone. Poniżej przedstawiamy alfabetyczną listę nagrodzonych poetów. Oficjalne rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się 18 czerwca o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszystkich wymienionych serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

XII Siódemkowe Spotkania z Literaturą

IMG 9422Wyniki POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO "MOJA BAŚŃ"

I miejsce - Joanna Szpulak ze Szkoły Podstawowej w Grzmiącej

I miejsce - Wojciech Wydmuch ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku

II miejsce - Stanisław Kraska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku

II miejsce - Weronika Lis ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku

III miejsce - Karolina Katarzyna Majewska ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowie

Czytaj więcej...

Konkurs wiedzy o zdrowiu

05.04.2019 odbył się Konkurs wiedzy o zdrowiu i wiedzy przeciwpożarowej dla klas czwartych. Konkurs wspierali strażacy i pani pielęgniarka. Trzyosobowe drużyny odpowiadały na pytania dotyczące zdrowego odżywiania, szkodliwości używek oraz wiedzy, nt ochrony przeciwpożarowej. Konkurencje „wiedzowe”  były połączone z konkurencjami sportowymi. O ogólnej punktacji klas decydowały odpowiedzi drużyny, wyniki rywalizacji sportowej oraz plakat przygotowany wcześniej przez klasę. Po zaciętych bojach najlepsza okazała się klasa IVf, drugie miejsce wywalczyła klasa IVc, a trzecie miejsce zajęła klasa IVd.

Zmagania z matematyką 2019

DSC 0002Dnia 3 kwietnia 2019r. odbył się już po raz kolejny teleturniej matematyczny wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy piąte i klasy czwarte. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Uczniowie odpowiadali na pytania matematyczno - logiczne. W kategorii klas czwartych zwycięzcami zostali: Bartosz Gritzman (4e).  Ala żebrowska (4e) - odpowiedziała poprawnie na największą ilość pytań.

W kategorii klas piątych bezkunkurencyjny okazał się uczeń klasy 5f - Grzegorz Ostromecki - zwyciężył w teleturnieju i jednocześnie odpowiedział na największą ilość pytań. Zwycięzcom gratulujemy!

Czytaj więcej...

Niektórzy lubią poezję - konkurs 2019

wykrzyknikW roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w  V Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod nazwą „Niektórzy lubią poezję”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań literackich i twórczej aktywności uczniów. Honorowy patronat nad konkursem objęli Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Szczecinek oraz Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Patronem medialnym są Telewizja Gawex oraz Temat Szczecinecki.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IMG 065128 września 2018r. (piątek) nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w niecodzienny sposób.  W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas III i IV przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" (ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia) oraz w "Przerwy matematyczne" (uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 26 września 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali prace plastyczne z opisem na temat: "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?" Wszystkie prace uczniów można zobaczyć w holu szkoły na tablicy. Najładniejsze prace zostaną wyróżnione.

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję" - sprawozdanie

DSC 014712. czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku odbyło się uroczyste podsumowanie IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Niektórzy lubią poezję”. To już 7. edycja konkursu, który wcześniej miał rangę konkursu wojewódzkiego. Podobnie jak w poprzednich latach, także i tym razem do Szczecinka zjechali młodzi twórcy z całej Polski. Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Zachodniopomorski Kurator Oświaty – Pani Magdalena Zarębska - Kulesza, Burmistrz Miasta Szczecinek – Pan Jerzy Hardie – Douglas oraz Firma Kronospan, która jest zarazem głównym sponsorem konkursu. Patronat medialny objęły TelewizjGawex Media , a także Temat Szczecinecki.

Czytaj więcej...

Co wiosną w trawie piszczy? - wyniki

cf43754d938f755fa1e09b7701e93aee5b46b1d029 maja 2018r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny: "Co wiosna w trawie piszczy?" konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych. Oto jego wyniki:

 

Czytaj więcej...

Laureci IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Niektórzy lubią poezję..."

poezjaMiło nam ogłosić, że zacne jury wybrało laureatów w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Niektórzy lubią poezję...". Poniżej zamieszczamy listę według kolejności alfabetycznej. Wszystkich Laureatów wraz z nauczycielami zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród w dniu 12 czerwca 2018r o godz. 12.00 do Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Szkoły uczniów wymienionych poniżej zostały poinformowane o zaproszeniu ich wraz z nauczycielami na tą uroczystość. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Konkurs Piosenki Patriotycznej

IMG 990217 maja 2018r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyły klasy IV-VII i klasy gimnazjalne. Uczniowie zaprezentowali wiele znanych utworów historycznych jak: „Marsz I brygady”, „Białe róże”, „Piechota”, „Rota”,  ale też przeboje muzyki popularnej – „Biały Krzyż”, „Kocham Cię Polsko”. Jury wybrało najlepsze klasy, które pięknie zaśpiewały i zaprezentowały się w przygotowanych strojach, z ciekawie dobranymi akcesoriami podkreślającymi tekst piosenki. Całość było częścią obchodów 100 lecia niepodległości Polski organizowanych w naszej szkole. 

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Literacki "List do Ojczyzny"

IMG 970810. maja 2018 roku gościliśmy laureatów Powiatowego Konkursu Literackiego „List do ojczyzny”. Był on jednym z działań naszej szkoły, wpisujących się w świętowanie z okazji stulecia odzyskania suwerenności przez Polskę. Z kilkunastu szkół napłynęło 128 prac. Adresatem konkursu byli uczniowie klas VI -VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Listy okazały się bardzo ciekawym materiałem do obserwacji, jak rozumieją patriotyzm młodzi ludzie, co jest dla nich w byciu Polakiem największą wartością  i jak pięknie i prosto można o przywiązaniu do kraju mówić.

Czytaj więcej...

XI Powiatowy Konkurs Literacki "Moja Baśń"

IMG 942225. kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Literackiego "Moja Baśń". To już 11. edycja tego konkursu organizowanego w ramach Siódemkowych Spotkań z Literaturą. W tym roku zgłoszono 134 prace, spośród których wyłoniono ośmioro laureatów...

Czytaj więcej...

Zmagania z matematyką

DSC 0007Dnia 19 marca 2018r. w ramach "Święta matematyki" obchodzonego w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Zmagania z matematyką", wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy czwarte i klasy piąte.

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Konkursy.
Powered by Joomla 1.7 Templates