Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielkanocny baranek - konkurs plastyczny dla klas III

23 marca 2013r. odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas trzecich pod nazwą ,,Wielkanocny baranek’’. Była to już 15 edycja tego konkursu. Wzięło w nim udział 16 dzieci. Każdy zespół klasowy reprezentowało czworo uczniów. Uczestnicy w obecności organizatorów: A. Jaroszyńskiej i R. Wyroślak, przez 60 minut wykonywali swoje prace, wykorzystując różnorodność technik plastycznych i bogactwo materiałów...

Pięknie prezentowały się zarówno płaskie, jak i przestrzenne. Można było je podziwiać w okresie przedświątecznym na holu głównym szkoły.

 

Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE

  • Julia Babiak - IIID
  • Martyna Kotowicz - IIIA
  • Julia Kluz - IIID

II MIEJSCE

*   Oliwia Wziątek - IIIB

III MIEJSCE

  • Kinga Wilczyńska - IIIC
  • Agnieszka Łagucik - IIIA
  • Kasia Szczesna - IIIC

 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wielkanocny baranek - konkurs plastyczny dla klas III.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65