Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pani Jesień dary niesie

Dnia 11.10.2012r. dla kl.II i III oraz 15.10.2012r. dla kl. „0” i I odbył się, już tradycyjnie w naszej szkole, konkurs plastyczny „ Pani Jesień dary niesie”. Został on przygotowany i przeprowadzony przez panie: Iwonę Jaczewską, Izabelę Reszke i Jadwigę Piotrowską. Uczestnikami były dzieci z klas 0 – III...

    Prace były wykonane przy wykorzystaniu darów jesieni w 3 kategoriach: (Więcej zdjęć z rozdania nagród w Galerii 2012...)

  • Klasy „0” i I – postać pani Jesieni
  • Klasy II –   stroik dla pani Jesieni
  • Klasy III - postać ludzka lub zwierzęca

Podsumowaniem konkursu była wystawa wszystkich prac plastycznych na szkolnym holu oraz apel , na którym zostały wręczone dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.                

                                                           Organizatorzy:

Iwona Jaczewska, Izabela Reszke, Jadwiga Piotrowska

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pani Jesień dary niesie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65