Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019

We wrześniu 2019 r. klasy 3a i 3b pod kierunkiem p.D.Kozłowskiej oraz p.A.Russ-Szyszka wzięły udział w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ramach przygotowań do tego dnia uczniowie klas trzecich przez dwa tygodnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia bawiąc się w "Hasło dnia" - ustalony na początku każdego dnia trudny przypadek mnożenia oraz w "Przerwy matematyczne" - uczniowie każdego dnia przygotowywali plakietki z przypadkiem mnożenia, który sprawia im trudność. Plakietki nosili przez cały dzień przypięte do bluzek i podczas przerw bawili się matematycznymi działaniami. W piątek 28 września odbyły się egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniów klas trzecich odwiedziły komisje egzaminacyjne. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na 5 pytań z losu, otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65