Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyróżnienie dla Laury!

laura227 marca 2019r., w Akademii Sztuki w Szczecinie w Pałacu Ziemstwa Pomorskiego, odbył się finał wojewódzkiego konkursu pt. „Staś Moniuszko też był dzieckiem”. Organizatorem przedsięwzięcia byli Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Rektor Akademii Sztuki w Szczecinie pan Dariusz Dyczewski.   Konkurs został zorganizowany w ramach, przypadającej w tym roku, 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, a co za tym idzie uczczenia Roku Stanisława Moniuszki.  Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego i przebiegał w trzech etapach. Uczennica klasy 1e Laura Gawrońska dostała się do III etapu (wojewódzkiego). Spośród 42 nadesłanych  prac wykonanych przez  uczniów klas pierwszych, wybrano 11, w tym pracę Laury.

 laura1

 W środę 27.03. miał miejsce finał wydarzenia, podczas którego uczestnicy wykonali ilustrację do tekstu literackiego (fragmentu książki Wandy Chotomskiej „Muzyka Pana Moniuszki”, czy Nadziei Bruckiej „Stanisław Moniuszko”.) Podczas „finałowego starcia” Laura wykazała się kreatywnością, wyczuciem estetyki i dbałością o szczegóły, za co komisja nagrodziła ją WYRÓŻNIENIEM.

laura4

Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu w kategorii uczniów klas l:

Kategoria: klasy I szkół podstawowych:

  • I miejsce – Zuzanna Szych (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łobzie),
  • II miejsce – Katarzyna Lipińska (Szkoła Podstawowa nr 51 im. prof. Stanisława Helszyńskiego w Szczecinie),
  • III miejsce – Amelia Strutyńska (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie),
  • Wyróżnienie – Laura Gawrońska (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku).

laura5

Gratulujemy Laurze wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym!!! Tym bardziej, iż to dopiero początek jej przygód szkolnych :-)

laura3

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wyróżnienie dla Laury!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65