Klasa 1a - religia

Dzień dobry

Drodzy Rodzice, jeśli pragniecie urozmaicić nieco swoim dzieciom czas wolny to proponuję kanał YT wspólnoty Mocni w Duchu, na którym każdego dnia maluchy mogą uczestniczyć w ok. 1,5 h programie na żywo od godz. 11.00. W tym czasie Rodzic ma czas dla siebie.

Są tam zabawy plastyczne i muzyczne przeplatane nauką j. angielskiego i oczywiście nie brakuje treści religijnych i wychowawczych.

Proszę zobaczyć zwiastun.

Kolejne odcinki można również zobaczyć w dowolnym czasie na YT.

Pozdrawiam  Lucyna Nowacka

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Klasa 1a - religia.