Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubowanie klas I

pasowanie0001Jak co roku  w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość Ślubowanie klas I.  29 października 2021 r. w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku, wstąpiło 84 pierwszoklasistów. Dzieci wykazały się zdobytymi już umiejętnościami w recytacji, śpiewie, tańcu i grze na instrumentach, za co otrzymały ogromne brawa. Pani dyrektor Maria Wiatrowska przyjęła ich ślubowanie. Razem z panią dyrektor Gabrielą Skowrońską  pasowały dzieci na uczniów naszej szkoły. Wszystko zostało przypieczętowane wręczonymi  Aktami Pasowania  oraz drobnymi upominkami. Uroczystość dostarczyła wiele wrażeń zarówno uczniom, a także  licznie zgromadzonym rodzicom.

 

pasowanie0060

pasowanie0065

pasowanie0068

pasowanie0069

Więcej zdjęć w Galerii...

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Ślubowanie klas I.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65