Ślubowanie klas I

pasowanie0001Jak co roku  w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość Ślubowanie klas I.  29 października 2021 r. w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku, wstąpiło 84 pierwszoklasistów. Dzieci wykazały się zdobytymi już umiejętnościami w recytacji, śpiewie, tańcu i grze na instrumentach, za co otrzymały ogromne brawa. Pani dyrektor Maria Wiatrowska przyjęła ich ślubowanie. Razem z panią dyrektor Gabrielą Skowrońską  pasowały dzieci na uczniów naszej szkoły. Wszystko zostało przypieczętowane wręczonymi  Aktami Pasowania  oraz drobnymi upominkami. Uroczystość dostarczyła wiele wrażeń zarówno uczniom, a także  licznie zgromadzonym rodzicom.

pasowanie0060

pasowanie0065

pasowanie0068

pasowanie0069

Więcej zdjęć w Galerii...

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Ślubowanie klas I.