3a w odwiedzinach u Mikołaja

P124074417grudnia 2018r. uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią  Alicją Jaroszyńską odwiedzili KRAINĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Największą z nich było spotkanie ze ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!  Wzięliśmy udział w licznych zajęciach, warsztatach świątecznych oraz śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i magiczna atmosfera. Obowiązkowo zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem. Oczywiście każdy otrzymał od Mikołaja prezent.

P1240729

P1240738

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 3a w odwiedzinach u Mikołaja.