Święto czekolady

SAM 719812 kwietnia 2018r. to najsłodszy dzień w roku, bo właśnie wtedy na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. W tym dniu wszystko kręci się wokół tego smakołyku. Uczniowie, ubrani w kolory czekolady mieli okazję zapoznać się z jej historią: skąd pochodzi, z czego się składa, jakie są  jej rodzaje oraz, że ma mnóstwo witamin, natomiast szkodzi jedzona w dużych ilościach. To był naprawdę słodki  dzień. Z tej okazji w klasie pojawiła się czekoladowa fontanna, w której dzieci mogły maczać truskawki, banany czy biszkopty.

SAM 7193

SAM 7194