Tłusty czwartek w IIa

P12306528 lutego 2018r. w "tłusty czwartek" uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ZS nr2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Dzieci pod okiem pana Łukasza Szymańskiego uczyły się wypiekać słodkie bułeczki. Z wielkim zaangażowaniem każdy wykonał kilka sztuk, które potem trafiły do wielkiego pieca.

P1230659

Pan Łukasz zapoznał również dzieci z wieloma rodzajami mąk, których używa się do wypieku. Na koniec naszego spotkania dzieci ze smakiem pałaszowały swoje bułeczki. BYŁY PYSZNE!!!

Więcej zdjęć w Galerii...

2011 Tłusty czwartek w IIa.