Pędzą wnuki ulicami…

SAM 6721Dnia 12 stycznia 2018r.o godz.9.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie się zjawili, by wziąć udział w obchodach tego święta. Uczniowie z klasy 1b przedstawili program artystyczny. Były wiersze, piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz  wierszy i piosenek, goście obejrzeli również  przedstawienie pt. "Święta w blasku gwiazd".

SAM 6716

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie obdarowały ukochanych gości upominkami. W przyjęciu gości pomogli Rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.

SAM 6724

SAM 6728

przygotowała: p. Alicja Russ- Szyszka

2011 Pędzą wnuki ulicami….