Jasełka w 2a

IMG 8623Dnia 22 grudnia 2017r. w naszej szkole z bożonarodzeniowym przesłaniem dla dzieci z młodszych  klas, nauczycieli oraz rodziców i dziadków wystąpili uczniowie klasy 2a, prezentując na scenie Jasełka. Zostały one przygotowane pod opieką wychowawczyni p. Alicji Jaroszyńskiej. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym występem podbili serca publiczności.

IMG 8635

Aktorzy otrzymali gromkie brawa. Więcej zdjęć w Galerii...

IMG 8669

Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla małych aktorów, jak i zaproszonych gości.

2011 Jasełka w 2a.