Andrzejki w 2a

DSCF2280Dnia 30 listopada 2017r.uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską obchodzili Andrzejki. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, dzieci miały okazję  poprzez licznie przygotowane  wróżby, sprawdzić, co spotka je w przyszłości. Na każdego uczestnika zabawy czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i babcie.

Bardzo im za to dziękujemy.

Doskonała zabawa sprawiła, że tegoroczne Andrzejki na długo pozostaną  w pamięci dzieci.

Więcej zdjęć w Galerii...

2011 Andrzejki w 2a.