Święta w blasku gwiazd

IMG 9309Dnia 20.12.2017r.uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p.Alicją Rus-Szyszką zaprosili swoich bliskich na przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Święta w blasku gwiazd”, natomiast 21 grudnia kolegów z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

IMG 9305

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role.

IMG 9306

Całej uroczystości towarzyszyła szeroka gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców.

IMG 9314

Na koniec uczniowie złożyli życzenia Bożonarodzeniowe i wręczyli upominki dla zaproszonych gości.

IMG 9327

IMG 9340

IMG 9372

IMG 9413

2011 Święta w blasku gwiazd.