Niech żyje bal! - 2018

IMG 8709Karnawał czas zacząć! 9.01.2018r. uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w balu karnawałowym pod hasłem "Bal w świecie trolli". Jak co roku dzieci przepięknie były przebrane nie tylko za postaci magiczne ze świata trolli, ale również za księżniczki, rycerzy, supermenów, zwierzątka ze świata baśni i bajek.

Humory wszystkim dopisywały. Zabawa była przednia! Więcej zdjęć w Galerii...

Dziękujemy i czekamy na super zabawę za rok!

Bal prowadzony był przez firmę Prepublika.

2011 Niech żyje bal! - 2018.