Mikołajki w klasie 2a

DSC 13106 grudnia 2017r. to magiczna data. Wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Mikołaja. Bo któż nie lubi dostawać prezentów??? W tym roku i do naszej klasy zawitał Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały paczki. Pani Ala też! Chyba byliśmy grzeczni????

DSC 1294

Spotkanie przyniosło nam wiele radości i z uśmiechami na twarzach otwieraliśmy prezenty. To był dla nas miły i pełen niespodzianek dzień.

Uczniowie klasy IIa z wych. Alą Jaroszyńską

2011 Mikołajki w klasie 2a.