Wizyta klasy IIa i IIb w Straży Miejskiej w Szczecinku

P123023124 i 27 listopada 2017r. w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego "Bezpieczny i zdrowy drugoklasista" uczniowie klasy IIa wraz z wych. A. Jaroszyńską oraz IIb wraz z wych. R. Wyroślak udali się z wizytą do Straży Miejskiej w Szczecinku, gdzie spotkały się po raz kolejny z panią Pauliną Peciak- Nazarewską  Celem wizyty było poszerzenie wiedzy na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na drodze, w szkole i w domu, rozmów z nieznajomymi  oraz zachowaniem w przypadku spotkania psa bez smyczy.

P1230242

Pani Paulina podkreślała jak ważne jest wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania.

P1230273

Dzieci bardzo chętnie i z wielką uwagą uczestniczyły w spotkaniu. Już dzisiaj umówiliśmy się na kolejną wizytę wiosną.

2011 Wizyta klasy IIa i IIb w Straży Miejskiej w Szczecinku.