Warsztaty kulinarne Ib

SAM 616617 listopada 2017r. uczniowie klasy 1b  wraz z wychowawczynią p. Alicją Russ- Szyszka wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ZS nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku. Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane do przygotowania pizzy. Pokrojenie i przygotowanie produktów nie sprawiło pierwszakom żadnych trudności, a wręcz przeciwnie były bardzo zainteresowane i dokładnie wykonywały polecenia.

SAM 6171

Wiele radości przyniosło dzieciom, samodzielne wykonanie pizzerek.

SAM 6189

Następnie odbyła się wspólna degustacja. Uczniowie zgodnie stwierdzili, iż były przepyszne. Wyraziły chęć, aby podobne zajęcia odbyły się raz jeszcze.

2011 Warsztaty kulinarne Ib.