Obóz zimowy 2017

P2200011Kolejny raz grupa trzydziestu trzech uczniów naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 2 w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez pana Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 19 do 25 lutego 2017r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele:  p.Agnieszka Paszkiel i  p.Zbigniew Lewicki, z G 2 p.Radosław Szczuko oraz p.Jan Lewandowicz.

P2210031

Uczestnicy zakwaterowani byli w hotelu „Lenoch”. Znaczną część każdego dnia spędzali na stokach narciarskich. Choć aura nie co dzień sprzyjała, w  4 grupach dzielnie uczyli się podstaw jazdy na nartach lub doskonalili zdobyte wcześniej umiejętności. Zajęcia odbywały się w godz. 10.00.– 16.00. Pozostałą część dnia wypełniały spacery po okolicy, wypoczynek. Dla najmłodszych uczestników odbył się konkurs rysunkowy oraz konkurs czystości w pokojach. Górski klimat, piękne widoki i śnieg, którego w Szczecinku brakowało, sprawiły, że wyjazd był bardzo udany. Dzieci nawiązały nowe znajomości i usprawniły swoją technikę jazdy na nartach. Wszyscy wrócili pełni wrażeń.

Zapraszamy do oglądniecia krótkich filmików ze stoku narciarskiego.

opracował: p.Tomasz Knajdrowski

2011 Obóz zimowy 2017.