Świętowanie niepodległości w Siódemce!

image000006Dziś, 10.11.2021. rozgrywała się gra terenowa dla wszystkich chętnych uczniów klas 4-8. Należało znaleźć pytania, rozwieszone w szkole i wypełnić kartę odpowiedzi z hasłem. By było łatwiej, poleceniom towarzyszyły listy od przodków..., np. Piłsudskiego, Traugutta, powstańców listopadowych i wielu innych. W tych listach kryły się podpowiedzi.

Radość budzi fakt, że bardzo wiele osób wyruszyło na poszukiwanie przeszłości. Brawo Wy - uczniowie Siódemki! W przygotowanie szkolnej zabawy zaangażowali się p. M. Nowik oraz p. Z. Lewicki

image000000

image000001

image000002

image000004

image000008

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Świętowanie niepodległości w Siódemce!.