Porządki na cmentarzu

IMG 20181030 140034 BURST001 COVERDnia 30.10.2018r. uczniowie klasy VIIIb i VIIb wraz z opiekunami p.Aliną Bochenek i p.Moniką Bierłą brali udział w sprzątaniu Cmentarza Komunalnego w Szczecinku. W ramach wspólpracy Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich z PGKiM uczniowie pomagali przy sprzątaniu. Pogoda dopisała i dzięki temu część alejek zostało posprzątane z liści i wygrabione skarpy. Po wykonanej pracy zadowoleni wróciliśmy do domów. Cieszyliśmy się, że chociaż w małym stopniu mogliśmy wesprzeć pracowników w ich ciężkiej codziennej pracy.

2011 Porządki na cmentarzu .