Pomagamy, bo lubimy pomagać!

P1230447W tym roku szkolnym klasa 4c postanowiła zaangażować się w przedświąteczne pomaganie potrzebującym.Nasza Pani Aneta Chęcińska opowiedziała nam historię chłopca - Klaudiusza, który jest ciężko chory. Chłopiec choć przeżywa różne cierpienia jest życzliwy i pogodny. Postanowiliśmy, że przygotujemy Klaudiuszowi paczkę ze słodyczami i zakupimy cieplutki koc o którym marzył.

P1230448

Przez dwa tygodnie przynosiliśmy do paczki słodycze i zorganizowaliśmy za zgodą rodziców zbiórkę pieniędzy na koc. Wykonaliśmy również kartki z życzeniami. Teraz, już tylko wysyłka! Mamy nadzieję, że Klaudiusz będzie szczęśliwy!

2011 Pomagamy, bo lubimy pomagać!.