Tydzień życzliwości - podsumowanie

IMG 838016-22 listopada 2017r. odbyło się podsumowanie działań  pod hasłem „życzliwość i tolerancja”. Każda klasa miała zadanie do wykonania: Klasy I-II   „Szkolny łańcuch życzliwości”, Klasy III-IV „Drzewko życzliwości” – jedna praca na klasę, Klasy V-VII „Dekalog tolerancyjnego człowieka” – jedna praca na klasę, Klasy VII i klasy gimnazjalne „Alfabet tolerancji” – jedna praca na klasę,Klasy I-VII i gimnazjalne – hasło „Tygodnia uprzejmości” jedna praca na klasę, Wszystkie klasy (I-VII i gimnazjalne) – każda klasa przygotowała  hasło, zwrot, słowo, cytat,  które był  ich mottem przez cały „Tydzień uprzejmości”.

IMG 8380

2011 Tydzień życzliwości - podsumowanie.